Mastercard

Obchodník roka

Mastercard Obchodník roka je prestížne ocenenie najlepších obchodníkov v jednotlivých kategóriách maloobchodu. V tomto roku sa uskutočnil už ôsmy ročník tejto súťaže. Počas tohto obdobia si Mastercard Obchodník roka vydobyl veľkú mediálnu publicitu i rešpekt medzi samotnými obchodníkmi.

Pre obchodníkov

Tento manuál zhŕňa základné informácie o osemnástom ročníku ocenenia Mastercard Obchodník roka a prináša niekoľko tipov, ako podporiť hlasovanie verejnosti a získať víťazstvo v kategórii Mastercard Obchodník roka 2020 – Cena verejnosti.

Na podporu hlasovania odporúčame využiť vopred pripravené propagačné materiály, do ktorých stačí iba doplniť logo obchodníka. Prosíme používať tieto aktuálne materiály s grafikou pre tento ročník ocenenia, nie materiály minuloročné. Možno použiť aj vlastné materiály s logom Mastercard Obchodník roka 2020, no v súlade s manuálom jednotného vizuálneho štýlu. V prípade použitia vlastných materiálov je nutné dodržanie pravidiel textovania. Musí byť zrejmé a jednoznačné, že do spotrebiteľskej súťaže môže byť zaradený každý hlasujúci, teda bez ohľadu na to, pre ktorého obchodníka hlasoval. Príklady povoleného a nepovoleného textovania nájdete v tomto manuáli.

Všetky návrhy komunikácie musia prejsť schválením organizátora. Zašlite nám ich prosím pred ich zverejnením na e-mailovú adresu lucie.pavlu@ogilvy.com.

Hlasujúcim môžete tiež pripomenúť, že môžu vyhrať atraktívnu cenu. Každý hlasujúci sa môže zúčastniť súťaže o 10 Apple iPadov a 100 predplatených kariet Mastercard v hodnote 40 EUR.

 

Víťaz kategórie Mastercard Obchodník roka 2020 – Cena verejnosti

V hlasovaní verejnosti je smerodajné len absolútne poradie naprieč odborovými špecializáciami obchodníkov, víťazom sa teda stáva obchodník s celkovo najvyšším počtom hlasov. Umiestnenie ďalších obchodníkov v rámci jednotlivých odborov, teda od 2. miesta ďalej, nemožno považovať za víťazstvo vo svojom segmente a nemožno týmto spôsobom akokoľvek komunikovať.

Kontakt

Organizáciu súťaže a komunikáciu s médiami zabezpečuje agentúra Ogilvy.

Přívozní 2a, Praha 7, 170 00
IČO: 25120158
C 51364 vedená na Mestskom súde v Prahe