10. ročník Mastercard Obchodník roka

U akého obchodníka je radosť nakupovať?

Hlasovať

Pre obchodníkov

Tento manuál zhŕňa základné informácie o desiatom ročníku ocenenia Mastercard Obchodník roka a prináša niekoľko tipov, ako podporiť hlasovanie verejnosti a získať víťazstvo v kategórii Mastercard Obchodník roka 2022 – Cena verejnosti.

Na podporu hlasovania odporúčame využiť vopred pripravené propagačné materiály, do ktorých stačí iba doplniť logo obchodníka. Prosíme používať tieto aktuálne materiály s grafikou pre tento ročník ocenenia. Možno použiť aj vlastné materiály s logom Mastercard Obchodník roka 2022 – Cena verejnosti, no v súlade s manuálom jednotného vizuálneho štýlu. V prípade použitia vlastných materiálov je nutné dodržanie pravidiel textovania. Musí byť zrejmé a jednoznačné, že do spotrebiteľskej súťaže je zaradený každý hlasujúci – teda bez ohľadu na to, pre ktorého obchodníka hlasoval. Príklady povoleného a nepovoleného textovania nájdete tomto manuáli.

Všetky návrhy komunikácie musia prejsť schválením organizátora. Zašlite nám ich prosím pred ich zverejnením na e-mailovú adresu lucie.pavlu@ogilvy.com.

Hlasujúcim môžete tiež pripomenúť, že môžu vyhrať atraktívnu cenu. Každý hlasujúci sa zúčastní súťaže o 10 mobilných telefónov iPhone a 10× 100 EUR na nákup vo vybranom e-shope.

 

Víťaz kategórie Mastercard Obchodník roka 2022 – Cena verejnosti

V hlasovaní verejnosti je smerodajné len absolútne poradie naprieč odborovými špecializáciami obchodníkov, víťazom sa teda stáva obchodník s celkovo najvyšším počtom hlasov. Umiestnenie ďalších obchodníkov v rámci jednotlivých odborov, teda od 2. miesta ďalej, nemožno považovať za víťazstvo vo svojom segmente a nemožno týmto spôsobom akokoľvek komunikovať.

Kontakt

Organizáciu súťaže a komunikáciu s médiami zabezpečuje agentúra Ogilvy.

Bubenská 1477/1, Holešovice, 170 00, Praha 7
IČO: 25120158
C 51364 vedená na Mestskom súde v Prahe